Toshiba CAF-X83XPL - oczyszczacz powietrza

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 149,00 zł 1149.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 3.33333
Producent: Toshiba

Opis

Toshiba CAF-X83XPL oczyszczacz w mieszkaniu

Naszym zdaniem

Toshiba CAF-X83XPLto jeden z najwydajniejszych oczyszczaczy powietrza, zapewniający znakomitą ochronę przed smogiem, alergenami, bakteriami i wirusami w pomieszczeniu o powierzchni nawet 65 m².

 Zadzwoń, jeśli masz pytania: 508 900 221

 


Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X83XPL

Toshiba CAF-X83XPL to oczyszczacz powietrza znanej japońskiej marki, który wyróżnia się między innymi wysoką wydajnością (500 m³/h), umożliwiającą efektywną pracę w pomieszczeniu o powierzchni do 65 m². Urządzenie świetnie nadaje się do salonów, w których niewątpliwą zaletą będzie również jego cicha praca (zaledwie 22 dB w najniższej prędkości).

Technologie oczyszczania zastosowane w Toshibie CAF-X83XPL sprawiają, że możemy polecić ten oczyszczacz do ochrony przed smogiem, jak również alergenami, bakteriami i wirusami.

Oddychaj czystym powietrzem bez zanieczyszczeń, alergenów, bakterii i wirusów

W oczyszczaczu powietrza Toshiba CAF-X83XPL znajduje się zintegrowany filtr 360⁰, umożliwiający efektywne wychwytywanie zanieczyszczeń ze wszystkich stron. Filtr ten złożony jest z czterech elementów, a jego działanie wspiera generator jonów.

Toshiba CAF-X83XPL panel
  • Filtr wstępny oczyszcza powietrze z większych zanieczyszczeń, takich jak kurz i sierść.
  • Filtr PET wychwytuje cząsteczki aerozoli o średnicy do 2,5 μm. Każdy filtr obejmuje dwie warstwy PET.
  • Filtr węglowy zatrzymuje zanieczyszczenia gazowe, m.in. formaldehyd oraz inne związki zaliczane do grupy LZO. Węgiel aktywny neutralizuje również brzydkie zapachy.
  • Filtr HEPA H13 usuwa pyły zawieszone PM1, PM2,5 i PM10, uznawane za główny składnik smogu. Ponadto zapewnia ochronę przed wirusami i bakteriami oraz przed alergenami wziewnymi (pyłkami roślinnymi, zarodnikami pleśni, roztoczami kurzu domowego i alergenami zwierzęcymi).
  • Generator jonów wytwarza jony dodatnie i ujemne, które łączą się z cząsteczkami zanieczyszczeń, a w efekcie ułatwiają ich eliminację. Działanie jonizatora prowadzi także to przywrócenia równowagi między anionami i kationami.
Toshiba CAF-X83XPL jonizator

 

Za co lubimy oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X83XPL?

Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X83XPL to urządzenie o wysokiej wydajności, a na dodatek przystosowane do pracy w trybie inteligentnym. Dostępne są w nim trzy prędkości oczyszczania, ale użytkownik nie musi sterować nimi samodzielnie. Oczyszczacz potrafi bowiem samodzielnie kontrolować tempo filtracji.

Toshiba CAF-X83XPL wykorzystuje sensor laserowy pyłu PM2,5, który precyzyjne ocenia jakość powietrza, uwzględniając stężenie podstawowego składnika smogu. To nie wszystko, ponieważ oczyszczacz ma również czujnik światła, dzięki któremu w trybie automatycznym pod uwagę brana jest również pora dnia.

Wyniki pomiaru poziomu PM2,5 prezentowane są na wyświetlaczu numerycznym. Dodatkowo udogodnienie stanowi wskaźnik kolorystyczny, który w zależności od stężenia pyłu świeci się na niebiesko, zielono, żółto lub czerwono.

Dodatkowe funkcje

Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X83XPL został wyposażony w podświetlany panel sterowania. Jeśli czujnik światła wykryje ciemność, to automatycznie zostaje ono wyłączone i urządzenie przechodzi w tryb Sleep.

Na uwagę zasługuje też możliwość zaplanowania czasu pracy poprzez ustawienie automatycznego wyłączenia po upływie wyznaczonej liczby godzin. Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X83XPL może zakończyć filtrację po 1, 2, 4 albo 8 godzinach.

Ponadto w urządzeniu znalazł się wskaźnik zużycia filtra, który w odpowiednim momencie sygnalizuje potrzebę jego wymiany.

 Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

20 października 2020

Oczyszczacz działa cichutko w trybie low i medium, troszkę słychać go w trybie high- raczej spokojny szum, nie irytuje i nie przeszkadza w biurze czy gabinecie. Polecam serdecznie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium