Toshiba CAF-X50XPL - oczyszczacz powietrza

Dostępność: brak towaru
Cena: 649,00 zł 649.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X50XPL w mieszkaniu

 

Naszym zdaniem

Toshiba CAF-X50XPLto nowoczesny oczyszczacz powietrza, zapewniający znakomitą ochronę przed smogiem, alergenami, bakteriami i wirusami w pomieszczeniu o powierzchni nawet 36 m².

 

 Zadzwoń, jeśli masz pytania: 508 900 221

 

Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X50XPL

Toshiba CAF-X50XPL to oczyszczacz powietrza znanej na całym świecie japońskiej marki, który łączy atrakcyjną cenę ze znakomitą skutecznością i wysokim komfortem obsługi.

Urządzenie polecamy do pomieszczeń o powierzchni do 36 m², ponieważ jego wydajność podczas pracy w najwyższej prędkości wynosi 300 m³/h. Świetnie nadaje się do sypialni, salonów i pokojów dziecięcych. Dzięki zastosowanym technologiom usuwa składniki smogu, a także inne zanieczyszczenia, w tym alergeny, wirusy i dym papierosowy.

 


Uwolnij powietrze od smogu, alergenów, bakterii i wirusów

W oczyszczaczu powietrza Toshiba CAF-X50XPL obecny jest czteroelementowy zestaw filtrów. Ponadto urządzenie wykorzystuje technologię jonizacji.

  • Filtr wstępny oczyszczacza powietrze z największych zanieczyszczeń, głównie z kurzu i sierści. Nie ulega zużyciu, ale w przypadku uszkodzenia możliwe jest dokupienie nowego filtra.
  • Filtr PET usuwa cząsteczki o średnicy do 2,5 μm. Warstwa PET jest zintegrowana z filtrem węglowym oraz HEPA.
  • Filtr węglowy pochłania zanieczyszczenia gazowe, wśród których znajdują się LZO, na czele z obecnym niemal wszędzie formaldehydem. Oprócz tego węgiel aktywny eliminuje nieprzyjemne zapachy.
  • Filtr HEPA H13 odgrywa podstawową rolę w walce ze smogiem, ponieważ zatrzymuje jego najważniejsze składniki, czyli pyły zawieszone PM1, PM2,5 i PM10. Poza tym technologia HEPA oczyszczacza powietrze z alergenów, bakterii i wirusów.
  • Generator jonów wytwarza jony odpowiedzialne za wspomaganie procesu usuwania wirusów, bakterii i alergenów. Ponadto jonizacja przywraca równowagę między jonami dodatnimi a ujemnymi.
Toshiba CAF-X50XPL  filtry

Za co lubimy oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X50XPL

Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X50XPL to tanie i skuteczne urządzenie, przystosowane do pracy w czterech prędkościach. Co bardzo ważne, nie trzeba sterować nimi samodzielnie, ponieważ w oczyszczaczu znalazł się tryb automatyczny. Tempo filtracji dostosowywane jest do stężenia głównego składnika smogu – pyłu zawieszonego PM2,5.

Co więcej, pod uwagę brana jest również pora dnia, ponieważ oczyszczacz Toshiba CAF-X50XPL ma czujnik światła i w przypadku wykrycia ciemności automatycznie przechodzi w tryb sleep.

Dodatkowe funkcje

Sensor pyłu zawieszonego w oczyszczaczu Toshiba CAF-X50XPL zsynchronizowany jest z kolorystycznym wskaźnikiem jakości powietrza. Urządzenie informuje użytkownika o stężeniu smogu za pośrednictwem kolorów niebieskiego, zielonego, żółtego i czerwonego.

Oczyszczacz kontroluje również stopień zużycia filtrów i w odpowiednim momencie sygnalizuje potrzebę ich wymiany. Dzięki temu efektywność oczyszczania pozostaje stale utrzymana na najwyższym poziomie.

Kolejnym udogodnieniem zastosowanym w oczyszczaczu Toshiba CAF-X50XPL jest programator czasu pracy, czyli timer. Urządzenie można zaprogramować tak, aby filtracja została zatrzymana po upływie 1, 2, 4 albo 8 godzin.

Toshiba CAF-X50XPL panel

Ponadto producent zastosował tutaj funkcję blokady rodzicielskiej, która zapobiega niepożądanej zmianie ustawień oczyszczacza przez najmłodszych. 

 

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium