DYSON Purifier Humidify+Cool PH04 - oczyszczacz powietrza z nawilżaczem

Dostępność: brak towaru
Cena: 3 499,00 zł 3499.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Logo Dyson


Darmowa wysyłka w 24 godziny
Gwarancja satysfakcji - nasza ocena w Ceneo to 5.0
2 lata
gwarancji producenta
Chętnie Ci doradzimy
(kontakt)
 

DYSON Purifier Humidify+Cool PH04

Najważniejsze parametry oczyszczacza

 • oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach do 81 m3,
 • strumień powietrza 1260 m3/h,
 • nawilżanie w pomieszczenia o kubaturze do 41 m3,
 • głośność min. 36 dB, max 60,5 dB
 • filtry: wstępny, HEPA H13, węglowy, katalityczny,
 • neutralizacja cząsteczek formaldehydu, 
 • tryb automatyczny, manualny i nocny.

 

 

 


Oczyszczacz powietrza Dyson Purifier Humidify+Cool PH04

Kup oczyszczacz z nawilżaczem Dyson Purifier Humidify+Cool PH04, aby cieszyć się powietrzem wolnym również od formaldehydu, szkodliwych gazów i ultradrobnych cząstek PM0.1. Odkryj zalety monitoringu jakości powietrza w czasie rzeczywistym oraz funkcję orzeźwienia chłodną bryzą. Skorzystaj z wygodnego nawilżania do 36 godzin bez konieczności uzupełniania wody w zbiorniku.

Polecany dla:

 • alergików i astmatyków,
 • oczekujących orzeźwienia w upalne dni,
 • osób, które chcą oczyścić powietrze również z formaldehydu i ultradrobnych cząstek (PM0.1),

 

Usuwa zanieczyszczenia typu:

 • pyły PM0.1, PM1, PM2.5, PM10
 • formaldehyd, 
 • benzen i LZO, 
 • dwutlenek azotu,
 • zapachy,
 • pyłki i alergeny,
 • bakterie (również w zbiorniku z wodą do nawilżania).

 

Najważniejsze cechy:

 • 3 funkcje: oczyszczacz, nawilżacz, połączone,
 • 10 poziomów pracy wentylatora,
 • filtr katalityczny do neutralizacji cząsteczek formaldehydu, 
 • technologia Ultraviolet Cleanse do sterylizacji wody do nawilżania,
 • uszczelniona cała konstrukcja urządzenia,
 • stały monitoring jakości powietrza, 
 • sterowanie przepływem powietrza,
 • tryb chłodnej bryzy, 
 • cykl głębokiego oczyszczania do eliminacji kamienia wodnego.

 

Elementy systemu oczyszczania powietrza:

 • Filtr wstępny i 2 w 1 ( HEPA H13 oraz węglowy) 
 • Filtr katalityczny Dyson do neutralizacji formaldehydu

 


Oczyszczacz z nawilżaczem Dyson Purifier Humidify+Cool PH04 na smog i inne zanieczyszczenia

Oczyszczacz z nawilżaczem Purifier Humidify+Cool PH04 to zaawansowane technologicznie urządzenie, które kompleksowo dba o jakość powietrza w pomieszczeniu o maksymalnej kubaturze 81 m3. Skutecznie eliminuje nie tylko podstawowe zanieczyszczenia powietrza, ale również ultradrobne cząsteczki formaldehydu 500 razy mniejsze, niż 0.1 mikrometr

 DYSON Purifier Humidify+Cool PH04 profil

Sensory o wysokiej rozdzielczości pozwalają na bieżąco kontrolować jakość powietrza, co zwiększa efektywność pracy w trybie automatycznym. Wygodne funkcje sterowania ułatwiają korzystanie z oczyszczacza z nawilżaczem Purifier Humidify+Cool PH04, a czytelne wskaźniki informują również o konieczności wymiany filtra dwustopniowego (o żywotności 12 miesięcy) oraz aktywacji cyklu głębokiego oczyszczania, w celu usunięcia osadów z kamienia. 


 

Stały monitoring zanieczyszczeń powietrza

Oczyszczacz Purifier Humidify+Cool PH04 nawet w trybie czuwania stale monitoruje parametry powietrza, dostarczając informacji o jego indeksie jakości (AQI), temperaturze i wilgotności oraz o poziomie stężenia: 

 • formaldehydu (HCOH), 
 • pyłów zawieszonych PM2.5, PM10, 
 • lotnych związków organicznych LZO, 
 • dwutlenku azotu NO2. 

 

Informacje te widoczne są na panelu urządzenia oraz w aplikacji mobilnej MyDyson, a uzupełniaj je wskaźnik wymiany filtra, stanu dysku ewaporacyjnego oraz poziomu wody w zbiorniku do nawilżania. Dzięki temu w czasie rzeczywistym znasz najważniejsze parametry powietrza, którym oddychasz i stan kluczowych podzespołów urządzenia.

 


 

Neutralizuje też formaldehyd i szkodliwe gazy

Oczyszczacz Purifier Humidify+Cool PH04 wyposażono w dodatkowy filtr katalityczny, który w sposób ciągły zatrzymuje cząsteczki formaldehydu, a następnie rozkłada je na wodę i dwutlenek węgla. Co więcej, nie wymaga on wymiany, ponieważ samoczynnie regeneruje się podczas pracy. Dodatkowo urządzenie neutralizuje dwutlenek azotu, pochodzący ze spalin samochodowych i generowany także przez kuchenki gazowe oraz benzen i lotne związki organiczne, zawarte m.in. w środkach czystości. 

 

Uszczelniony jest nie tylko filtr 2 w 1, składający się z filtru HEPA H13, zatrzymującego do 99,95% cząsteczek o wielkości do 0.1 μm  oraz węglowego, ale również cała konstrukcja urządzenia. Zapobiega to przedostawaniu się zanieczyszczonego powietrza do pomieszczenia w trakcie pracy oczyszczacza. 


 

Rozbudowane funkcje sterowania 

Na czytelnym, kolorowym wyświetlaczu LCD na panelu urządzenia, wygodnie odczytamy szczegółowe informacje o zanieczyszczeniach obecnych w powietrzu. Do sterowania pracą urządzenia służy poręczny pilot. 

 

Natomiast po podłączeniu oczyszczacz Purifier Humidify+Cool PH04 do sieci WiFi i zainstalowaniu aplikacji MyDyson na smartfonie lub tablecie, możemy za jej pomocą monitorować jakość powietrza oraz zarządzać pracą urządzenia praktycznie z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Możliwe staje się również sterowanie tym oczyszczaczem w sposób głosowy za pomocą Amazon Alexa, Asystenta Google oraz Siri od firmy Apple. 

 


 

Wygodne tryby pracy oczyszczacza Purifier Humidify+Cool PH04

Oczyszczacz Purifier Humidify+Cool PH04 wyposażono w wygodny tryb pracy automatycznej, typu “wybierz i zapomnij”. Po jego aktywacji elektronika urządzenia dzięki danym z czujników dobiera ustawienia w taki sposób, aby osiągnąć i utrzymać najlepszą jakość powietrza oraz komfortowy poziom jego wilgotności. 

 

Możesz także sterować pracą urządzenia samodzielnie w tym również wybierać sposób przepływu powietrza oraz jedną z aż 10 prędkości wentylatora. Do Twojej dyspozycji jest technologia Dyson Ait Multiplier™, dzięki której oczyszczone i nawilżone powietrze jest wydajnie rozprowadzane po całym pomieszczeniu. Możesz wybrać nadmuch oscylacyjny, tryb rozproszony, w którym powietrze przepływa z tyłu urządzenia lub bryzę, która ochłodzi Cię wilgotnym powietrzem w upalny dzień

 

Oczyszczacz Purifier Humidify+Cool PH04 oferuje także tryb nocny, w którym wyświetlacz zostaje przygaszony, a urządzenie pracuje z głośnością 36 dB w interwałach. Ich długość możesz regulować za pomocą timera w zakresie od 15 minut do 9 godzin


 

Nawilżanie i system antywapienny

Oczyszczacz Purifier Humidify+Cool PH04 korzysta z technologii Ultraviolet Cleanse, która za pomocą promieniowania ultrafioletowego o długości fali 275 nm sterylizuje wodę do nawilżania. Dzięki dużej pojemności zbiornika (5 litrów) możesz aktywnie korzystać z funkcji nawilżacza nawet przez 36 godzin bez konieczności uzupełniania wody

 

Urządzenie wyposażono również w możliwość wykonywania głębokiego oczyszczania, o którym informuje dedykowany wskaźnik na wyświetlaczu urządzenia oraz powiadomienie w aplikacji mobilnej MyDyson. Służy on do usuwania osadów kamienia wodnego przy wykorzystaniu spożywczego kwasku cytrynowego


 

Parametry techniczne DYSON Purifier Humidify+Cool PH04

 

Marka

DYSON

Model

Purifier Humidify+Cool PH04

Wydajność oczyszczania do kubatury:

max. 81 m3

Nawilżanie do kubatury: 

max. 41 m3

Ilość trybów pracy

3: automatyczny, manualny, nocny

Najważniejsze funkcje

filtr wstępny, filtr 2 w 1 (HEPA H13, węglowy), filtr katalityczny, uszczelniona konstrukcja urządzenia, neutralizacja również cząsteczek formaldehydu, dwutlenku azotu, benzenu, stały monitoring jakości powietrza, sterylizacja wody do nawilżania (Ultraviolet Cleanse), 5-litrowy zbiornik na wodę, cykl głębokiego oczyszczania, sterowanie przepływem powietrza, technologia rozprowadzania powietrza Air Multiplier, kolorowy ekran LCD.

Głośność urządzenia

od 36 do 60,5 dB

Moc 

45 W

Czujnik jakości powietrza

czujnik pyłów zawieszonych PM2.5, lotnych związków organicznych (LZO), formaldehydu (HCOH), dwutlenku azotu (NO2), temperatury, wilgotności, 

Wskaźniki

jakości powietrza, poziomu formaldehydu, pyłów zawieszonych PM2.5, PM10, lotnych związków organicznych, dwutlenku azotu, temperatury, wilgotności, trybu pracy, żywotności filtra, cyklu głębokiego czyszczenia, poziomu wody, zasięgu WiFi.

Sterowanie

sterowanie za pomocą pilota, przez WiFi (aplikacja MyDyson) oraz głosowe (Amazon Alexa, Asystent Google, Siri),

Wymiary

923 x 312 x 312 mm

Waga

8.2 kg

Kolor

Biała obręcz, srebrno-złota podstawa

 

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium