Klimatyzatory przenośne Fersk 

 

Klimatyzatory przenośne Fersk to urządzenia 5w1 i 4w1, łączące wysoką wydajność chłodzenia wynoszącą 3,52 kW (12 000 BTU) z funkcją oczyszczania powietrza i mobilnego sterowania przez WiFi.


Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Fersk w Polsce:

 Klimatyzatory przenośne Fersk


Darmowa wysyłka w 24 godziny
Pełna gwarancja producenta (autoryzowany sprzedawca)
Gwarancja satysfakcji
- ocena sklepu na Ceneo to 5.0

 

Klimatyzatory Fersk

Fersk Lite - Klimatyzator przenośny Fersk Lite - Klimatyzator przenośny
Producent: Fersk
Cena:

1 599,00 zł

Cena regularna: 1 999,00 zł

Najniższa cena: 1 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Fersk Vind 2 WiFi HEPA White - klimatyzator przenośny 5w1 Fersk Vind 2 WiFi HEPA White - klimatyzator przenośny 5w1
Producent: Fersk
Cena:

2 299,00 zł

Cena regularna: 2 799,00 zł

Najniższa cena: 1 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Fersk Vind 2 WiFi HEPA Silver - klimatyzator przenośny 5w1 Fersk Vind 2 WiFi HEPA Silver - klimatyzator przenośny 5w1
Producent: Fersk
Cena:

2 299,00 zł

Cena regularna: 2 799,00 zł

Najniższa cena: 1 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

Klimatyzatory przenośne Fersk – wysoko wydajne, wielofunkcyjne, z wi-fi i w atrakcyjnej cenie

Fersk Vind 2 WiFi HEPA to nowa generacja lubianego przez użytkowników klimatyzatora przenośnego marki Fersk. Dzięki połączeniu wysokiej mocy chłodniczej 3,52 kW (12 000 BTU), wielofunkcyjności, wysokiego komfortu obsługi i atrakcyjnej ceny urządzenie zyskało jeszcze większą popularność od swojego poprzednika, a także stało się bestsellerem naszego sklepu

Klimatyzator dostępny jest w dwóch kolorach pod nazwami Fersk Vind 2 WiFi HEPA White (kolor biały) / Fersk Vind 2 WiFi HEPA Silver (kolor srebrny).

Fersk Lite to „mniejszy brat ” modelu Fersk Vind 2 WiFi HEPA. Jego wydajność wynosi 2,6 kW (9 000 BTU), więc jest odpowiednia dla średniej wielkości pomieszczeń (26 m2). To urządzenie w niskiej cenie, oferujące m.in. oczyszczanie powietrza i zdalne sterowanie.

Klimatyzator przenośny Fersk Vind 2 WiFi HEPA w pokoju


 

Fersk Vind 2 WiFi HEPA i Fersk Lite – porównanie 

Porównanie najważniejszych parametrów klimatyzatorów przenośnych Fersk 

Najważniejsze cechy klimatyzatorów Fersk

Klimatyzatory przenośne Fersk Vind 2 WiFi HEPA i Fersk Lite wyróżniają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do możliwości. Znakomicie spełniają swoją główną funkcję i idealnie wpisują się w potrzeby współczesnego użytkownika.

1. Wysoka moc chłodnicza

Moc chłodnicza to najważniejszy parametr klimatyzatora. To właśnie ona decyduje o tym, w jak dużym pomieszczeniu sprawdzi się konkretny sprzęt. Moc chłodnicza klimatyzatora Fersk Vind 2 WiFi wynosi 3,52 kW, czyli 12000 BTU. Na tle innych klimatyzatorów przenośnych do użytku domowego jest to bardzo dobry wynik.

Taka moc pozwala na efektywną pracę w pokoju o powierzchni nawet 40 m². Oczywiście, można z powodzeniem wykorzystać klimatyzatory Fersk także w mniejszych pomieszczeniach. Będą znakomitym wyborem szczególnie w przypadku dużych zysków ciepła, np. z uwagi na lokalizację pokoju na poddaszu lub obecność okien wychodzących na południe.

Klimatyzator Fersk Lite z mocą chłodniczą 2,6 kW znakomicie sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 26 m². To bardzo ekonomiczny wybór dla osób, które nie potrzebują wydajniejszego klimatyzatora.

2. Wielofunkcyjność

Marka Fersk od początku stawia na wielofunkcyjność swoich urządzeń. Klimatyzatory Fersk Vind 2 WiFi HEPA i Fersk Lite chronią przed upałami, ale mają też inne zastosowania.

Chłodzenie

Swoją główną funkcję Fersk Vind 2 WiFi spełnia na najwyższym poziomie, między innymi dzięki wspomnianej już wysokiej mocy chłodniczej (3,52 kW). 

Temperaturę można łatwo dostosować do swoich potrzeb w zakresie od 16 do 32 st. C. Nie bez znaczenia jest też wysoki przepływ powietrza, który przekłada się na szybkie chłodzenie.

Grzanie (Fesk Vind 2 WiFi HEPA)

W chłodne dni klimatyzatory Fersk Vind 2 WiFi mogą być wykorzystywane jako źródło ciepła. Mają bowiem tryb grzewczy, a moc 3,3 kW zapewnia wysoką skuteczność.

Chłodny nawiew

Klimatyzatory Fersk Vind 2 WiFi i Fersk Lite mogą także pracować jako wentylatory, czyli powodować ruch powietrza. Zapewniają wówczas spadek temperatury odczuwalnej, natomiast rzeczywista temperatura pozostaje bez zmian.

Osuszanie

Osuszanie to efekt uboczny pracy klimatyzatora, ale może też działać jako niezależny tryb. Klimatyzatory Fersk Vind 2 WiFi HEPA odprowadzają z powietrza do 1,2 l wody na godzinę, a więc 28,8 l na dobę. Wydajność osuszana klimatyzatorów Fersk Lite wynosi natomiast 19 l na dobę.

Tryb osuszania przydaje się w pomieszczeniach, w których dochodzi do wzrostu wilgotności powyżej 60%. Przewilżenie ma bowiem skutki uboczne, m.in. w postaci sprzyjania rozwojowi chorobotwórczych pleśni i grzybów.

Oczyszczanie

Klimatyzatory Fersk Vind 2 WiFi i Fersk Lite wyróżniają się na tle konkurencji tym, że usuwają z powietrza zanieczyszczenia. Oczyszczanie powietrza następuje podczas pracy w każdym z powyższych czterech trybów. Producent zastosował tutaj filtr wstępny oraz filtr AllergyProtect, czyli HEPA E10. 

Technologia HEPA zapewnia ochronę przed wirusami, bakteriami, alergenami wziewnymi i pyłami zawieszonymi PM1, PM2,5 i PM10, czyli głównym składnikiem smogu. Jej obecność docenią w szczególny sposób alergicy, ponieważ latem w powietrzu obecne są ogromne ilości pyłków roślinnych. Fersk Vind 2 WiFi HEPA zatrzymuje je, a jednocześnie chroni przed upałem.

Klimatyzator przenośny Fersk Vind 2 WiFi HEPA filtr HEPA

3. Wysoki komfort obsługi

Kolejna zaleta klimatyzatorów Fersk to wygodna obsługa. Znajdziemy tutaj bowiem takie funkcje jak:

 • regulacja docelowej temperatury powietrza – po wybraniu pożądanej temperatury klimatyzator sam dąży do jej utrzymania, czyli pracuje w trybie automatycznym,
 • funkcja swing – oznacza automatyczną oscylację lamelek, a więc zmienny kąt napływu chłodnego powietrza,
 • regulacja prędkości nawiewu – dostępne są trzy prędkości nawiewu,
 • regulacja czasu pracy – w klimatyzatorach Fersk Vind 2 WiFi i Fersk Lite możliwości w zakresie programowania czasu pracy bardzo szerokie dzięki aplikacji mobilnej.

Komfort obsługi to także zaleta sposobu sterowania. Klimatyzatory Fersk Vind 2 WiFi HEPA i Fersk Lite zostały wyposażone w pilot oraz moduł wi-fi, umożliwiający sterowanie przez aplikację. Aplikacja Smart Life – Smart Living pozwala m.in. na tworzenie harmonogramu czasu pracy. Można zatem w prosty sposób:

 • schłodzić powietrze przed powrotem do domu,
 • schłodzić powietrze przed snem,
 • ustawić zależność między temperaturą a rozpoczęciem bądź zakończeniem pracy klimatyzatora.

Klimatyzator przenośny Fersk Vind 2 WiFi HEPA aplikacja

4. Stylowy design

Marka Fersk wyróżnia się również pod względem wizualnym. Obudowa klimatyzatorów przenośnych Fersk Vind 2 WiFi i Fersk Lite ma opływowe kształty i jest delikatnie zwężana ku górze. W rezultacie urządzenia prezentują się lekko i elegancko, natomiast wnętrza, w których zostają umieszczone, zyskują przyjemny, odprężający charakter.

Klimatyzator Fersk Vind 2 WiFi dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: perłowobiałej oraz srebrnej. Dzięki temu można wybrać wariant lepiej dopasowany do kolorystyki aranżacji. Wszystkie urządzenia pokryte są farbami odpornymi na działanie czynników zewnętrznych i bezpiecznymi dla środowiska.

 Klimatyzator przenośny Fersk Vind 2 WiFi HEPA w sypialni

5. Ekologiczny czynnik chłodniczy

Klimatyzatory przenośne Fersk wykorzystują czynnik chłodniczy R290, czyli czysty propan. Jest on uznawany za bezpieczny dla środowiska, ponieważ nie narusza warstwy ozonowej.

6. Wszystkie części w zestawie

Fersk to jeden z niewielu producentów, którzy do klimatyzatorów dołączają bezpłatnie uszczelkę okienną. Dzięki niej montaż rury odprowadzającej powietrze jest bardzo prosty. W zestawie znajduje się zatem:

 • klimatyzator,
 • rura odprowadzająca gorące powietrze,
 • uszczelka okienna,
 • pilot z bateriami,
 • instrukcja obsługi w języku polskim.

Klimatyzator przenośny Fersk Vind 2 WiFi Hepa z rurą

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium